Tallinna linnaruumi avastamas – Botaanikaaed B1+ (Tallinn)/KOHAD ON TÄITUNUD!

16.06.2023 14:00 - 15:30
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tule giidiga jalutuskäigule Tallinna linnaruumi avastama!

See on eesti keelest erineva emakeelega täiskasvanutele eesti keele õpet toetava tegevuse ürituste sari. Sarja raames jalutame koos eestikeelse giidiga erinevates Tallinna piirkondades, kus tutvume linnaruumi ja vaatamisväärsustega ning avastame huvitavaid ajaloolisi seoseid.

Meie jalutuskäik toimub Tallinna Botaanikaaias. Saame teada Botaanikaaia põhieesmärgist ja ajaloost ning selle maastikust ja kollektsioonidest. Giidi saatel saame näha Vahemere igihaljast metsa, jalutada Ameerika ja Aafrika kõrbetes, nautida vihmametsa lopsakust, heita pilk Austraalia ja Uus-Meremaa omapärastele taimedele. Saame avamaal ülevaate alpitaimedest, ilukõrrelistest, kõrgekasvulistest püsikutest, puittaimedest ja meelteaia taimedest. Juunis on iiriste, pojengide ja rododendronite õitseaeg.

Osaleja saab eesti keelt praktiseerida ning oma kultuurilist ja ajaloolist teadlikkust tõsta.

  • Suhtlustase: B1+
  • Aeg: 16.06 kell 14.00-15.30
  • Koht: Tallinna Botaanikaaed (Kloostrimetsa tee 52, Tallinn). Kogunemine Tallinna Botaanikaaia sissepääsu ees.
  • Osalejate arv: 25

Korraldaja: Inna Arno ([email protected])

Registreerimine: (02.06 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12955?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub nüüd läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus