Ootame pilte koostööst Integratsiooni Sihtasutusega

Integratsiooni Sihtasutus tähistab 31. märtsil 2023 veerandsaja aasta täitumist oma tegutsemise algusest. Sel puhul palume jagada pilte koostööst meiega – mida vanemaid, seda parem! 

Integratsiooni Sihtasutus loodi 31. märtsil 1998 nime Mitte-eestlaste Integratsiooni Sihtasutus all. 2008. aasta kevadest kuni 2009. aasta lõpuni kandis asutus nime Integratsiooni Sihtasutus. Aastal 2010 ühines asutusega Sihtasutus Eesti Migratsioonifond, ühendatud organisatsiooni nimeks sai Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA). Alates 15. märtsist 2017 on sihtasutuse nimeks taas Integratsiooni Sihtasutus.

Oodatud on kõik fotod koostööst Integratsiooni Sihtasutusega – ühistest tegevustest, koostoimetanud inimestest ja üheskoos elluviidud ettevõtmistest. Nende fotode abil loodame hoida alles märgilist osa nii sihtasutuse kui ka lõimumise ajaloost.  

Fotod palume saata hiljemalt 20. märtsil e-postiga aadressil [email protected]. Koos fotode failidega ootame infot, mis võimaldab neid kasutada sihtasutuse uudiskanalites ja väljaannetes: 

  • Kes või mis on pildil, võimalusel ka pildi saamise lugu;
  • Millal ja kus on foto tehtud;
  • Foto autor;
  • Kinnitus, et Integratsiooni Sihtasutusel on luba fotot avaldada, arhiveerida ja taaskasutada. Mainime alati ära autori nime. 

Fotode suurus: eelistame fotosid suurusega vähemalt 1 MB, aga oodatud on ka muud skaneeringud ja ümberpildistatud fotod.

Täname juba ette neid, kes aitavad alles hoida väikest, aga olulist osa meie kõigi Eesti ajaloost! 

Allolev foto on tehtud 2017. aastal Võrus toimunud kohtumisel, kus arutati pereõppe temaatikat. Laua ääres on Eesti president Kersti Kaljulaid ja Urmo Kübarsepp presidendi kantseleist; eesti keelt õppivaid noori võõrustanud perede esindajad Maivi Liiskmann, Külliki Mattus ja Viia Haller ning Integratsiooni Sihtasutuse juht Irene Käosaar ja sihtasutuse keeleõppe valdkonnajuht Jana Tondi. Foto Viktor Burkivski.

Foto Viktor Burkivski