Näidistrenn jõulinnakus A2+ (Tallinn)/KOHAD ON TÄITUNUD!

17.06.2023 12:00 - 13:30
Piiri 8a, Tallinn

Enne suvist pööripäeva kohtume Nõmmel Piiri tänava jõulinnakus personaaltreener Tõnu Sillaotsaga. Teeme enne suve saabumist mõnusa trenni, kus saab panna proovile nii oma füüsilised võimed kui ka teadmised eesti keelest.

Tõnu Sillaotsa juhendamisel tutvume jõulinnaku võimalustega ja teeme ka praktiliselt harjutusi läbi. Kõik huvilised on oodatud, sest ruumi jätkub ning värskes õhus treening on hea tuju ja tervise võti.

Tõnul on aastaid kogemusi rühma- ning personaaltreenerina. Tema arvates on tervise eest hoole kandmine üks tähtsamaid asju elus, sest tugev ja liikuv keha hoiab meid tervena ka vanas eas. Tõnu töötab Tallinn CrossFitis rühma- ja personaaltreenerina ning Päästeametis päästjana.

Sellel liikumisaastale pühendatud kohtumisel saab liikudes oma eesti keele oskust lihvida: harjutada eesti keelt, omandada uusi sõnu ning tutvuda pealinna looduskaunite kohtade ja liikumisvõimalustega.

  • Suhtlustase: A2+
  • Aeg: 17.06 kell 12.00-13.30
  • Koht: Piiri tänava jõulinnak (Piiri 8a, Tallinn)
  • Osalejate arv: 12

Korraldaja: Mari Sieberk

Registreerimine: (02.06 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12956?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus