Kirjutame KOOS raamatu!

Tule kaasautoriks! Ah et kuidas?

  • Kui elad Eestis, aga eesti keel ei ole Sinu emakeel, pane kirja oma eriline kohtumishetk eestlasega!
  • Kui oled eestlane, palun saada meile lugu meelde jäänud kohtumisest Eestis elava teisest kultuurist inimesega.

Integratsiooni Sihtasutus kutsub osalema ühisprojektis, mille lõppeesmärgiks on kirjutada eluline ja köitev keeleõppematerjal.

Ootame lühikesi lugusid, milles räägite meeldejäävast või naljakast kohtumisest eestlasega – või siis eestlastel teisest kultuurist inimesega.

Me ei oota elulugusid, vaid konkreetseid juhtumeid, kui keegi käitus teie jaoks ootamatult või juhtus näiteks keeleline apsakas, mis tekitas segadust – hetki, mille üle on hiljem hea naerda või mis jäid lihtsalt erilisena meelde.

Lugude tegelasteks saavad fiktiivsed tegelased, kes hakkavad teie kirja pandud olukordadesse sattuma. Integratsiooni Sihtasutus võtab endale õiguse kasutada lugusid ainesena, mis tähendab, et me muudame vajadusel lugusid kas kirjanduslikul või õppe-eesmärgil.

Kuidas kirjutajaid täname

Kasutatud lugude autorite nimed saavad valminud õppematerjali kirja ja neile kingime ka personaalse koopia raamatust. Kõiki osalejaid kutsume aga raamatu valmimise tänuüritusele.

Kuidas osaleda?

Oma loo pikkusega kuni üks lehekülg võib saata nii eesti kui ka oma emakeeles.

Palun pange oma lugu kirja siia https://forms.gle/tGeS5xsLfyyXFE77A ja lisage ka oma kontaktandmed, et saaksime teiega hiljem ühendust võtta.

Lugusid ootame kuni 15.05.2022.

Küsimuste korral pöörduge palun: Pille Maffucci, Narva eesti keele maja õpetaja ([email protected]).

Image
KOOS raamat