Integratsiooni Sihtasutus kutsub eesti keele nädala üritustele!

Eesti Instituut kutsub ühe nädala jooksul, 4.-10. oktoobril 2021, kogu maailma eesti keelt õppima ja õpetama. Integratsiooni Sihtasutus lööb mõistagi kaasa ja on loonud üleilmse eesti keele nädala puhuks mitu erilist võimalust oma keeleoskust lihvida.

TULE RINGKÄIGULE ESTONIA TEATRISSE (Tallinnas 5. oktoobril 18.00-19.30)

Tallinna eesti keele maja juhtimisel tutvume Estonia teatriga ja ooperimaailmaga. Uurime, kuidas ooper sünnib ja kelle abiga lavale jõuab. Kes on tähtsam: kas õmbleja või valguskunstnik, dirigent või etenduse juht, sopran või tenor? Millal sobib aplodeerida?

Mängulise võistluse käigus saame seda kõike rahvusooperi artistidelt teada ja kohtume uute eestikeelsete väljenditega teatrimaailmast. Ei puudu ka auhinnad!

Sündmus eesti keele õppijale, kelle keeletase on vähemalt B1, B2, C1. Registreerumine: https://forms.gle/2JpWcvLiNo5EgZw5A

OSALE LINNAMÄNGUS JA VÕIDA AUHINDU! (üle Eesti 4.-10. oktoobril)

Narva eesti keele maja kustub kõiki keeleõppijaid üle Eesti osalema linnamängus! Telefonirakenduse põhine mäng aitab täiendada sõnavara, tegeleda keeleõppega värskes õhus ja lõbusalt aega veeta.

Mängu jooksul peavad mängijad vastama erinevatele küsimustele, tegema fotosid või lühikesi videoid. Mäng sobib hästi mängimiseks rühmas näiteks koos pere või sõpradega, kuid samuti võib mängida üksi. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

Täpsem info SIIT. 

Lisaks on kõik eesti keele huvilise oodatud nii eesti keele nädalal kui ka edaspidi osalema Tallinna ja Narva eesti keele majade korraldatud üritustel, et koos oma keeleoskust lihvida. Sündmused ootavad registreerujaid veebikalendris integratsioon.ee/kalender.

Üleilmse eesti keele nädala kõigist sündmustest annab ülevaate Eesti Instituudi koduleht.

Image
Tähistame üleilmset eesti keele nädalat: TULE RINGKÄIGULE ESTONIA TEATRISSE!

Foto: Rahvusooper Estonia