Eesti keele huvilised on oodatud KU-КУ messile

Kõik, kellele pakub huvi eesti keele õppimine, on oodatud laupäeval, 23. märtsil kell 11-17 Tallinna Lauluväljakul toimuvale eesti keele messile „KU-КУ“.

„Otsite võimalusi oma eesti keele oskust täiendada? Kolleegid vajavad eesti keele praktiseerimist? Hiljuti Eestisse kolinud naaber tundis huvi eesti keele õppimise vastu? Siis KU-КУ on just see sündmus, mida enda kalendrisse lisada ja teistele soovitada,“ selgitas messi korraldava Integratsiooni Sihtasutuse vanemnõustaja Kätlin Kõverik.

Messi eesmärk on tutvustada eesti keele õppimise võimalusi.

„Külastaja leiab messilt sobiliku õpivormi ja kaasaaegseid õpimaterjale, saab uusi nippe ja ajatuid nõuandeid, võib lihtsalt uurida võimalusi ja juba õpinguid alustada. Selleks pakume võimaluse suhelda keeleõpetajatega ja õpimaterjalide loojatega ning osaleda töötubades,“ täpsustas Kätlin Kõverik.

Mess toimub Tallinnas teist korda. Tänavune mess keskendub keelekeskkonna loomisele ja õpimotivatsiooni hoidmisele.

„Nagu ka eelneval aastal, lähtume ühest ajendist – neid, kes soovivad eesti keelt õppida, on aina rohkem. Kõik sihtasutuse Tallinna eesti keele majas nõustamisel käinud on tundnud huvi keeleõppe võimaluste vastu. Iga teine inimene on nn äsja saabunud ja huvitub eesti keele kiiresti õppimisest algtõdedest alates,“ lisas Integratsiooni Sihtasutuse vanemnõustaja.

Messi kavaga on võimalik tutvuda eesti, inglise ja vene keeles kodulehel www.integratsioon.ee/ku-ky või https://www.facebook.com/events/377666703085747/.