Vibulahing Kõveri puhkekülas (Pärnu)

Akadeemia 3, Pärnu

Sõidame üheskoos Pärnu maakonnas Surju vallas asuvasse Kõveri külla, kus muutume vibuõpetajate käe all vibuküttide meeskonnaks, seejärel uurime vana talukohta ja Eesti suurimat raagremmelgat ning harjutame eesti keelt.

Esmalt teeme esimesed vibulasud harjutusväljakul ning suundume seejärel mitmes võistkonnas 14 loomamärgiga maastikuvibu rajale. Juhendamine toimub eesti keeles.

Meeskonnatöö ärgitab eesti keele õppureid omavahel suhtlema ning infot vahetama - see tähendab ühiselt vastu võetud otsuseid ja kiiret tegutsemist. Sportlikus õhkkonnas on võistkondadel vaja toimetada kooskõlastatult, eriti kui antud ülesanded on uudsed ja eeldavad loovust. Tegevuse käigus jagame oma emotsioone ja aktsepteerime üksteise tundeid.

Vibulahingu järel uurime Ura jõe ääres asuvat vana talukohta, sealset matkarada ning imetleme Eesti suurimat raagremmelgat. Päeva lõpus einetame üheskoos ja sõidame tagasi Pärnusse.

  • Suhtlustase: A2
  • Aeg: 15.10 kell 11.00-15.00
  • Osalejate arv: 12
  • Koht: väljasõit kell 11.00 Pärnu keskraamatukogu parklast (Akadeemia 3, Pärnu)

Korraldaja: Silja Joon

Registreerimine: (01.10 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/11705?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus