Uus Eesti kino A2+ (Narva)

25.01.2023 18:00 - 20:00
Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)

Uus Eesti kino on igakuine filmiõhtute sari, kus fookuses on eesti filmi kõige värskemad pärlid.

Sari keskendub peamiselt eesti komöödia ning draamafilmide paremiku näitamisele, ent sekka on valitud ka auhinnatud autoridokumentaale ning kunstilise suunitlusega lühifilme (BFM).

Filmiõhtute eesmärk on tutvustada kaasaegset eesti filmi ning arendada kuulamis-, lugemis-, ja arutlemisoskust. Filmile eelneb ja järgneb vabas vormis vestlus, kus osalejad saavad oma mõtteid jagada. Samuti arutatakse eelnevalt koos läbi filmis esinevad keerulisemad (sh kõnekeelsed) väljendid ning avatakse filmi tagamaad. Igaks korraks on ette valmistatud ka info- või tööleht.

Eesti filmimaailm on üks osa meie kultuurisfäärist ning Narva eesti keele maja filmiõhtud annavad suurepärase võimaluse selles paremini orienteeruda.

Jaanuari filmiõhtul saame uhkusega näidata oma filmi „Valik“. Narva esimese täispika mängufilmina käsitleb see 90ndate lõpus piirilinnas esinevaid probleeme. Piiripunktis töötav Inna seisab silmitsi valikute ja identiteediküsimustega, mis võivad ta elu täielikult muuta.

  • Suhtlustase: A2+ (vene subtiitritega filmi puhul alates A1)
  • Aeg: 25.01 kell 18.00-20.00
  • Koht: Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)
  • Õpetaja: Karin Trei
  • Osalejate arv: 35

Registreerimine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12397

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus

Lisainfo: