Uudiskiri: detsember 2023

Sisukord

 

Eero Raun

Palju meid - üks Eesti

Algava teema-aasta projektijuht Eero Raun räägib, mida peab ta kultuuririkkuseks ja kuidas saame kõik aasta toimimisse kaasa aidata.

LOE EDASI

 

Conference presentations

Tagasivaade lõimumiskonverentsile

16.-17. novembrini leidis aset meie tänavune lõimumiskonverents „Turvalisusest ühtekuuluvuseni: lõimumise väljakutsed kriiside ajal“, mis tõi kokku valdkonnaspetsialistid üle maailma. Jagame teiega konverentsil kõlanud ettekandeid.

LOE EDASI

 

Lõimumise meediapilk

Lõimumise meediapilk

Jagame erinevaid lugemis-, kuulamis- ja vaatamissoovitusi, mille on välja valinud nüüdseks avaldatud uudistest meie enda töötajad.

LOE EDASI

 

Lõimumine Taani näitel

Lõimumine Taani näitel

Taani Välismaalaste ja Integratsioonimnisteriumi all tegutseva Rahvusvahelise Värbamise ja Integratsiooniameti nõunik Peter Svane räägib, miks on taanlaste lõimumisstratgeegias esikohal töötamine ning milliseid tulemusi on uus strateegia andnud.

LOE EDASI

 

Millist infot otsib välismaal elav eestlane?

Millist infot otsib välismaal elav eestlane?

Millist infot tarbivad üleilmsed eestlased ja kui olulisel kohal on infoallikana nende jaoks portaal Global Estonian? 2023. aasta sügisel läbiviidud lühiuuringu eesmärgiks oli paremini mõista väljaspool Eestit elavate Eestist pärit inimeste infovajadust ning koguda mõtteid ja ettepanekuid portaalile Global Estonian ja sellega seotud Facebooki leheküljele ja uudiskirjale.

LOE EDASI