Tule infotundi ja tutvu tasuta eesti keele õppe võimalustega!

Jaanuaris toimuvad Tallinna ja Narva eesti keele majades infotunnid kõigile eesti keele õppimisest huvitatutele. Infotundides saab täpsemat infot erinevatest eesti keele tasuta õppimise ja praktiseerimise võimalustest nii eesti keele majades kui ka teiste Integratsiooni Sihtasutuse partnerite juures.

Infotunnid toimuvad:

TALLINNAS (Rävala pst 5, 6. korrus):

  • 20.01 kell 17.30

  • 24.01 kell 10.30

  • 27.01 kell 17.30

NARVAS (Linda 2):

  • 22.01 kell 9.00

  • 23.01 kell 17.30

KOHTLA-JÄRVEL (TTÜ Virumaa Kolledžis, Järveküla tee 75):

  • 21.01 kell 17.30

SILLAMÄEL (Sillamäe Kultuurikeskuses, Kesk 24):

  • 28.01 kell 17.30

Infotunnis saad tutvuda eesti keele majade teenuste ja sündmuste kalendriga, valida nõustajate kaasabil sobiv õppevorm ning registreeruda keele praktiseerimiseks mõeldud üritustele.

Tallinna ja Narva eesti keele majad korraldavad eesti keele õpet väga erineval moel, keelekursused on ainult üks võimalus oma keeleoskuse taset tõsta. Eesti keele majad pakuvad tasuta selliseid põnevaid ja interaktiivseid eesti keele õppimise ning praktiseerimise võimalusi nagu näiteks suhtlusklubid, filmi- ja aruteluõhtud, erinevad temaatilised õpitoad, õppesõidud, mängulised viktoriinid ja muud võimalused, milles saab aastaringselt osaleda.

Tasuta eesti keele kursusi korraldavad ka mitmed teised organisatsioonid.

Infopäevadele palume registreeruda tasuta telefonil 8009999 või e-posti aadressil [email protected]. NB! Registreerumisel palume märkida oma nimi, kontaktid, infotunni toimumisaeg ja -koht!

Juhul kui ülaltoodud kuupäevad teile ei sobi, siis saab samade kanalite kaudu ennast registreerida ka personaalsele nõustamisele.

Järgmine võimalus kursustele registreerimiseks avaneb märtsis ja augustis, kui Integratsiooni Sihtasutus pakub veel kuni 4000 tasuta õppekohta A1-C1 tasemel.