Tallinna Keskraamatukogu tuli keeleõppijatele appi

Meie vabatahtlike mentorite seltskonnaga ühines 14 Tallinna Keskraamatukogu raamatukoguhoidjat! Tänu lisandunud abiväele saame pakkuda keelepraktikat neile keeleõppijatele, kes olid meil praktika ootenimekirjas. Kokku aitavad meie keeleõppijatel keelt praktiseerida juba ca 400 vabatahtlikku mentorit!

Eesti keele mentori ülesandeks on suhelda keeleõppijatega eesti keeles e-kanalite kaudu 1−2 korda nädalas erinevatel eluilistel teemadel. Selline regulaarne keelepraktika annab keeleõppijatele võimaluse keeleoskust parandada, keelebarjäärist üle saada ning saada rohkem julgust eesti keeles rääkimiseks.

Kas teadsid, et Tallinna Keskraamatukogu pakub eriolukorra ajal keelte õppijaile palju erinevaid tasuta võimalusi nii eesti kui ka muude keelte praktiseerimiseks? Uuri täpsemalt SIIT.

Raamatukogu e-materjalide hulgast võid leida endale kindlasti midagi sobivat ka oma õppetöö toetamiseks. E-raamatukogus ELLU on palju kaasaegseid eestikeelseid e-raamatuid nii kodumaiste kui ka välisautorite sulest. E-raamatuid on võimalik lugeda nii tavalise arvuti kui ka nutiseadme abil.
Hea eestikeelsete raamatute valik annab eesti keele õppurile väga hea võimaluse keele praktiseerimiseks! Leia endale sobiv raamat SIIT.

  • E-raamatukogude kasutamiseks registreeri ennast Tallinna Keskraamatukogu lugejaks SIIN.
  • Rohkem infot e-raamatukogude kohta leiad Tallinna Keskraamatukogu veebilehelt.
  • Lugemissoovitusi saad jälgida Tallinna Keskraamatukogu kirjandusblogidest.

 

Vabatahtlikuks eesti keele mentoriks saab registreeruda SIIN.