Soovid alustada eesti keele õpinguid? Tule e-nõustamisele!

Integratsiooni Sihtasutus nõustab telefoni ja e-kanalite kaudu täiskasvanuid, kes soovivad alustada eesti keele õpet. Nõustamise tulemusena registreeritakse inimese soovid ja võimalused ning hiljem kutsutakse õppima kas Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majade või sobiva koolituspakkuja juurde.

„Integratsiooni Sihtasutuse tasuta eesti keele kursustele on võimalik kõigil keelt õppida soovivatel täiskasvanutel pääseda kas veebipõhise registreerimise kaudu, mis toimub 2-3 korda aastas, või läbides nõustamise,“ ütles Integratsiooni Sihtasutuse juhataja Irene Käosaar. „Kuna eriolukorra tõttu on järgmiste kursuste planeerimine ja kursustele registreerimine edasi lükatud, on just praegu hea võimalus läbida konsultatsioon, analüüsida koos meie nõustajaga enda soove ja võimalusi ning jätta meile enda andmed selleks, et kursuste käivitamisel alustada eesti keele õpet ilma täiendava registreerimiseta,“ lisas Irene Käosaar.

Nõustamisele registreerimiseks tuleb võtta ühendust Integratsiooni Sihtasutus eesti keele majade nõustajatega e-posti teel [email protected] või tasuta telefonil 800 9999.

Nõustajad aitavad analüüsida iga inimese vajadusi ja kogemusi ning pakuvad sobiva variandi keeleõppeks. Koos nõustajaga saab kavandada keeleõppe teekonda ja teha ettevalmistusi õpingute alustamiseks. Nõustaja on toeks ka iseseisvate keeleõppe vahendite valimisel.

Nõustamise läbinud inimesed ei pea enam ennast veebi kaudu kursustele registreerima, uute kursuste käivitamisel pakutakse neile võimalus alustada õpinguid kas Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majade või muu koolituspakkuja juures, kes on valitud Integratsiooni Sihtasutuse partneriks eesti keele õppe läbiviimisel.