Otsime vabatahtlikke mentoreid eesti keele õppijate aitamiseks

Ootame vabatahtlikke eesti keele MENTOREID endast märku andma!

Kui eesti keel on Su emakeel või valdad seda vabalt, pakume Sulle võimalust aidata eesti keelt õppivatel inimestel keelt harjutada ja saada rohkem julgust eesti keeles rääkimiseks.

Vabatahtliku eesti keele mentorina suhtled paar korda nädalas mõne keeleõppijaga e-kanalite kaudu erinevatel elulistel teemadel, aidates tal keeleoskust parandada ja keelebarjäärist üle saada.

Omalt poolt pakume abi keeleõppijatega kontakti loomisel, vestlusformaatide valikul ja vestluste läbiviimisel.

Registreeru eesti keele mentoriks ning anna märku oma eelistustest ja võimalustest programmi panustada SIIN! Esimene registreerumisperiood kestab selle aasta lõpuni.

  • Eelnev õpetamiskogemus ei ole vajalik.
  • Mentorite võrgustiku infovahetus toimub Facebooki kinnises grupis.
  • Lisainfot jagab Integratsiooni Sihtasutuse Tallinna eesti keele maja koostöötegevuste koordinaator Ave Landrat: [email protected]

Pärast mentorite kontaktide kogumist alustame keeleõppe huviliste registreerimise ning keelesõprade kokkuviimisega uuel aastal.

2020. a kevadise eriolukorra ajal aitas keelesõbra programmi raames eesti keele õppijatel keeleoskust lihvida lausa 410 vabatahtlikku mentorit. Paljud keeleõppijad on öelnud, et vestlused mentoritega on andnud neile palju rohkem julgust ja oskusi eesti keeles rääkimiseks! Täname kõiki ja ootame taas oma keelesõprust pakkuma!

Image
mul on keelesõber