Ootame lapsevanemaid seminarile keelekümbluse teemal

Aitamaks vanemaid lastele sobiva õppemetoodika valimisel, kutsub Integratsiooni Sihtasutus Narva eesti keele maja neid 2. mail seminarile „Kas ja milleks keelekümblus?“.

Vanemad, kes kaaluvad, kas panna laps keelekümbluse metoodikat kasutavasse lasteaeda või kooli, on oodatud seminarile „Kas ja milleks keelekümblus?“, mille raames saab külastada näidistunde ning seejärel arutada mureküsimusi spetsialistidega.

Seminar toimub Integratsiooni Sihtasutuse Narva eesti keele maja eestvedamisel 2. mail (neljapäeval) neljas linnas: Narvas, Sillamäel, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Osalemiseks tuleb vaid registreeruda hiljemalt 26. aprillil (reedel) siin: http://bit.ly/seminar02052019.

„Ootame nii emasid-isasid kui ka vanaemasid-vanaisasid, sest seminari korraldame selleks, et lastele valitaks õppemetoodika, mis parendab nende võimalusi Eestis elada ja end teostada,“ selgitas Integratsiooni Sihtasutuse koostöötegevuste valdkonnajuht Anna Farafanova. „Selleks, et vanemad külastaksid just neile huvi pakkuvat näidistundi, palume registreeruda nii pea kui võimalik.“

Seminari kava:

09.00–12.00 avatud tunnid Narvas, Sillamäel, Jõhvis, Kohtla-Järvel

12.15–13.10 buss Narvast Jõhvi (vahepeatused: Sillamäe, Kohtla-Järve)

13.30–14.00 lõuna Jõhvi Vene Põhikoolis

14.00–16.00 avalik arutelu „Kas ja milleks keelekümblus?“

16.00–16.30 küsimused ja vastused

16.45–17.45 buss Jõhvist Narva (vahepeatused: Kohtla-Järve, Sillamäe)

Osavõtt on tasuta. Seminar toimub Euroopa Sotsiaalfondi projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused“ toetatava alategevuse „Lõimumisalased koostöötegevused" raames.

Täpsemat infot saab Integratsiooni Sihtasutuse kodulehelt www.integratsioon.ee/seminar-kas-ja-milleks-keelekumblus.

[[{"fid":"2920","view_mode":"article_img_large","fields":{"format":"article_img_large","alignment":"center","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium"},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"article_img_large","alignment":"center","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium"}},"attributes":{"alt":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium","title":"Keelekümblus Jõhvi Vene Gümnaasium","class":"media-element file-article-img-large media-wysiwyg-align-center","data-delta":"1"}}]]