Ootame kõiki Narva Laulupiknikule 

Integratsiooni Sihtasutus korraldab Narvas taas suure üheslaulmise, kutsudes kõiki 20. augustil kell 17 Laulupiknikule, et veeta üheskoos mõnusalt aega kontserti kuulates ja ise kaasa lauldes-tantsides.  

Laulupikniku korraldab Integratsiooni Sihtasutuse Narva eesti keele maja. Sarnaselt 2021. aastal toimunud Kooslaulmispeole on üheslaulmise eesmärgiks tuua kokku Ida-Virumaa inimesed, näidata Narva kultuuri rikkust ja õppida koos lauldes eesti keelt ning niimoodi Eesti taasiseseisvumispäeva tähistada.  

Peo peaesinejaks on Narva eesti keele maja tandemkoor, kus laulavad koos nii eesti kui ka vene emakeelega inimesed, ja nende sõpruskoor Paldiski segakoor. Lisaks astuvad lavale Ida-Virumaalt ja mujalt pärit koorid, lauljad ja ansamblid ning õhtu lõpus ka üllatusesineja.   

Üheslaulmise repertuaari valis Narva eesti keele maja loovtiim sellise, et laulud oleks lihtsalt kaasa lauldavad ja paljuski juba tuttavad. Terve kontserdi jooksul saavad peokülalised kaasa laulda, sest laulude sõnad on näha suurelt ekraanilt. Laulud kõlavad eesti, vene, ukraina ja vadja keeles.

Laulupiknik toimub Joaorus linnuse nõlval. Lastele püstitatakse batuudiplats ning võimalus on sõita paadiga ja rentida jalgrattaid. Kohapealt saab osta ka tänavatoitu.   

Tulijatel tasub kaasa võtta kõik piknikuks vajalik: alates toitudest kuni piknikutekini. Selga on soovitav panna ilmale vastavad riided, vihma korral vihmakeep. 

Sissepääs avatakse kell 16.30, kontsert algab kell 17 ja kestab kella 20ni. Osaleda saab tasuta.  

Laulupiknik