Narvakad praktiseerivad eesti keelt mänguliselt

6. novembri õhtul mängiti Narva Irish Embassy Pubis koostöös Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majaga majamängu.

[[{"fid":"2757","view_mode":"article_img_next_to_text","attributes":{"class":"media-element file-article-img-next-to-text media-wysiwyg-align-left","data-delta":"1"},"fields":{"format":"article_img_next_to_text","alignment":"left","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"article_img_next_to_text","alignment":"left","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}}}]]Mis on majamäng? Oma sisult meenutab see viktoriini. Osalejailt küsitakse eri raskusastmega, kuid lihtsa sõnastusega küsimusi. Vastamiseks on aega 3 minutit, iga õige vastuse eest saavad võistkonnad punkti. Võidab kõige rohkem punkte teeninud võistkond.

Narva majamäng viidi läbi eesti keeles. Mängu käigus rakendasid erineva emakeelega osalejad oma eesti keele oskust. Tore oli vaadata, kuidas erineva kultuuritaustaga inimesed veetsid mõnusalt aega ja leidsid ühise keele. Majamängu küsimused olid Eesti ja Euroopa ajaloo, kultuurielu, spordi, muusika ja teatri teemalised.

Üritusel osales 30 inimest. Seekord võitis võistkond „Kootud labakud“

Ettevõtmist rahastas Euroopa Sotsiaalfond projekti „Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused“ toetatava alategevuse „Lõimumisalased koostöötegevused" kaudu.