Narva lastevanemate klubi (Narva)

25.11.2022 17:30 - 19:00
Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)

Lastevanemate klubi on mõeldud täiskasvanutele ning lastega peredele. Korraldatakse õpitube, meistriklasse ja kohtumisi huvitavate inimestega.

Lapsevanemad on oodatud koos lastega tegutsema, kogemusi jagama ning eesti keeles suhtlema, nõu saama, arutlema ning lihtsalt koos aega veetma. Kohtumised ehk pereüritused toimuvad kord kuus peamiselt laupäeviti, iga kolme kuu tagant korraldatakse perereise.

25. novembril jutustab Narva Muuseumi teadur-folklorist, ansambli Suprjadki juhataja Marina Kuvaitseva lastele laulu ja mängu formaadis mardi- ja kadripäeva traditsioonidest ning tavadest. Programmis osalejad saavad teada, mis värvi riietes oli kombeks pühasid tähistada, millal tuli käituda rahulikult ja millal võis lustida, millistesse ennetesse usuti ja milliseid mänge neil päevil mängiti. Lõbus ja hariv programm koos teatraalsete elementide ja Eesti folkloori sõnavaraga toimub liikuvas vormis, toetades Liikuma Kutsuva Kooli kontseptsiooni. 

  • Suhtlustase: A2+
  • Aeg: 25.11 kell 17.30-19.00
  • Koht: Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)
  • Osalejate arv: 30

Korraldaja: Darja Berestova

Registreerimine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/11719?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus.

Lisainfo: