Narva eesti keele maja tandemkoor kutsub laulma!

Kas sa armastad laulda, aga ei ole 100% kindel, et oskad?

Kas sulle meeldib keeli õppida ebatraditsioonilisel viisil?

Kas sulle pakub rõõmu koos teistega laulmine ja erinevate kultuuridega tutvumine?

Kas sa sooviksid eesti keelt õppida või vene keelt harjutada, aga on raske leida emakeele rääkijaid?

Kui vastasid mõnele küsimusele “jah” ja oled vanuses 18+, siis ootame sind kandideerima meie tandemkoori!

Tandemkoor on koor, kus laulavad koos nii eesti keele õppijad kui eesti keelt emakeelena kõnelejad. Koori juhivad Indra-Mirell Zeinet ja Oliver Povel-Puusepp. Koori töökeel on eesti keel, kuid meie repertuaaris saavad olema laulud nii eesti kui vene keeles ja kindlasti veel mõnes teises keeles.

Kuna meie koor on rõõmupõhine ja mõeldud eelkõige toetama keele- ja kultuuriõpet, siis ära muretse oma lauluhääle pärast: kui on soov laulda, kandideeri!

Meie kooriprojekt kestab detsembrist augusti lõpuni ja lõppeb 28. augustil Narvas toimuva kooslaulmispeoga “Sõida tasa üle silla”, kus koor ka esineb. Esimene kooriliikmete tutvumiskohtumine toimub 21. detsembril Zoomis.

Alates jaanuarist hakkame kohtuma kaks korda kuus laupäeviti. Ühel laupäeval kestab proov kella 12.00−16.00, teisel laupäeval aga sõidame kõik koos ühte Eestimaa paika, harjutame seal kooslaulmist ning tutvume kohaliku kultuuri- ja muusikaeluga. Juunikuus puhkame, augusti algul aga sõidavad koorilauljad koos laululaagrisse.

Kandideerimiseks:

1. Salvesta video ühe lauluga ja saada see meile. NB! Laulu keel ei ole oluline. Suuremahulise faili soovitame saata meile WeTransfer keskkonnast.

2. Täida hiljemalt 30. novembriks ära registreerimisvorm: https://forms.gle/gtFjr6L37CzhHsj9A ning kirjuta sinna eesti keeles lühike motivatsioonikiri (maksimaalselt 8 lauset), miks sa soovid laulda tandemkooris.

Video saada meiliaadressile [email protected] hiljemalt 30. novembriks. Kandideerimise tulemused anname teada meili teel 8. detsembriks.