Näidistrenn välijõusaalis A2+ (Tallinn)

25.03.2023 12:00 - 13:30
Tondiraba park, Tallinn

Margit Randveri näidistrennis tutvume Tondiraba pargi seadmetega ja teeme lihtsamaid jõu- ja liikumisharjutusi. Margiti trennis on omal kohal ka huumor ja igapäevane suhtlus, mis soodustab igati värskes õhus keelekümblust.

Meie juhendajale Margit Randverile on väga südamelähedane jõusaali võimaluste tutvustamine inimestele, kes sellega varem tegelenud pole. Tondiraba pargi jõulinnak on ideaalne variant sellise treeningu läbiviimiseks.

Margit Randver on endine Eesti koondise tasemel kergejõustiklane-mitmevõistleja ja teivashüppaja, kes on juba 25 aastat treeninud noori sportlasi. Tema trennides saab tutvuda nii jõusaali kui ka uisutamise, rattasõidu, ujumise, akrobaatika ja erinevate palli- ja maastikumängudega.

Sellel liikumisaastale pühendatud kohtumisel saab liikudes oma eesti keele oskust lihvida: harjutada eesti keelt, omandada uusi sõnu ning tutvuda pealinna looduskaunite kohtade ja liikumisvõimalustega.

  • Suhtlustase: A2+
  • Aeg: 25.03 kell 12.00-13.30
  • Koht: Tondiraba pargi jõulinnak Lasnamäel (Tondiraba park, Tallinn)
  • Osalejate arv: 12

Korraldaja: Mari Sieberk

Registreerimine: (11.03 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12772?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus