Mida saab teha Eesti keele maja Kohtla-Järve esinduses?

28. mail 2019 toimunud infopäeval avaldas Narva eesti keele maja juhataja Margarita Källo programmi, mille järgi alustab septembrist eesti keele maja esindustööd TalTechi Virumaa Kolledži ruumides:

Iga nädal teisipäeviti kell 12.00-16.30

Personaalne nõustamine eesti keele õppimise osas. Eelregistreerimisega. Registreerimiseks helistage tasuta telefonil 800 9999.

Iga nädal teisipäeviti kell 17.30-19.00

Tandemõpe. Grupis on kuni 10 inimest, kes räägivad eesti keelt ja 10 inimest, kes räägivad vene keelt. Sellele kursusele saab registreerida internetis. Avame registreerimise juulis ja teavitame sellest meie veebilehel, Facebookis ning konsultantide kaudu.

Üle nädala neljapäeviti kell 17.30-19.30

Filmiõhtu. Igale seansile saab registreerida eraldi. Registreerimise algusest anname teada meie veebilehel, Facebookis ning konsultantide kaudu.

Kui soovite saada teavet võimalikult kiiresti, siis jälgige meie teadaandeid ka Facebookistellige meie uudiskiri või helistage tasuta nõuande telefonil 800 9999.

Ülevaade infopäevast koos pildigaleriiga on avaldatud Facebookis.
[[{"fid":"3024","view_mode":"article_img_large","fields":{"format":"article_img_large","alignment":"center","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Infopäev Kohtla-Järvel II","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Infopäev Kohtla-Järvel II"},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"article_img_large","alignment":"center","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Infopäev Kohtla-Järvel II","field_file_image_title_text[und][0][value]":"Infopäev Kohtla-Järvel II"}},"attributes":{"alt":"Infopäev Kohtla-Järvel II","title":"Infopäev Kohtla-Järvel II","class":"media-element file-article-img-large media-wysiwyg-align-center","data-delta":"2"}}]]