Mängula B1-B2 (Zoom)

31.05.2023 18:00 - 19:00
Zoom

Virtuaalsed keeleõppemängude kohtumised „Mängula“ ootavad lustlikke õppureid, kes soovivad harjutada mängeldes eesti keelt.

Kohtume virtuaalselt üks kord kuus ja mängime üheskoos lõbusaid keelemänge. Mängulas saavad mängijad vestelda eesti keeles ning tutvuda teiste eesti keele huvilistega üle maailma.

„Mängula“ läbiviija Riina Roasto on eesti keele õpetaja, tõlkija ja soome-ugri keeleteaduste doktorant Viini Ülikoolis. Ta on õpetanud eesti keelt mitmetes ülikoolides ja keeltekoolides Eestis, Saksamaal, Ukrainas ja Prantsusmaal. Et keeletund oleks õpilase jaoks nii kasulik kui ka põnev, meeldib Riinale õpetada eesti keelt mängude kaudu. Aastate jooksul on ta loonud arvukalt keelemänge, et välismaalased saaksid õppida eesti keelt lõbusal moel. Praegu töötab Riina eesti keele ja kultuuri lektorina INALCO ülikoolis Pariisis.

  • Suhtlustase: keskmise taseme grupp B1, B2 
  • Aeg: 31.05 kell 18.00-19.00 
  • Koht: Zoom
  • Osalejate arv: 12

Korraldaja: Riina Roasto

Registreerimine: (25.05 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12275?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus