Maffia-mängu õhtu A2+ (Jõhvi)

04.05.2023 18:30 - 20:00
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus (Pargi 40, Jõhvi)

Korraldame kord kuus eesti keele huvilistele kaasahaarava Maffia rollimänguõhtu. Meeleolukal õhtul saavad osalejad üksteisega vabas õhkkonnas eesti keeles suhelda.

Legendaarses ja ülilõbusas seltskonnamängus on linnakodanike eesmärk eemaldada kõik maffia liikmed ühiskonnast; maffia eesmärk saavutada ülekaal ehk mänguseis, kus on rohkem maffialiikmeid kui kodanikke.

Mäng on lihtne, ega nõua erilist ettevalmistust või eelnevat proovimist. Mängus on palju hasarti, sest sarnaselt pokkerimänguga, kus inimesed välja langevad, soovivad ka Maffias osalejad kohe asja uuesti proovida. Maffia nõuab tähelepanu, loogikat ja inimestetundmist. Mida rohkem Maffiat mängida, seda parem inimestetundmine tekib – saab aru, kui keegi valetab. Seega on mängul ka hariv-psühholoogiline moment. 

  • Suhtlustase: A2+
  • Aeg: 04.05 kell 18.15-20.00
  • Koht: Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus (Pargi 40, Jõhvi)
  • Osalejate arv: kuni 10

Juhendaja: Olga Hodakovskaja

Registreerimine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12930

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus