Kanuumatk Soomaal – Viies aastaaeg B1+ (Pärnu)

25.03.2023 10:00 - 17:00
Akadeemia 3, Pärnu

Sõidame kanuudega ning kogume teadmisi Soomaa elu ja looduse kohta, õpime uusi eestikeelseid väljendeid.

Jõgede suurvesi ja üleujutus on Pärnu maakonnas Soomaal saanud nimetuse “viies aastaaeg”. Enamasti on suurimad uputused varakevadel märtsis-aprillis. Viies aastaaeg on põnev aeg kanuumatkadeks, sest siis saab sõita mitte ainult jõel vaid ka metsa all ja heinamaadel. Sõidame bussiga Soomaale, kus ootab meid matkakorraldaja ja kanuud. Kanuumatka lõpetab ühine lõunasöök. Buss viib matkajad tagasi Pärnusse. 

Kanuusõit nõuab omavahelist suhtlust ja meeskonnatöö oskust. Osaleja arendab matkal eesti keeles kuulamist (matkakorraldus toimub eesti keeles), rääkimist (küsimuste esitamine, tagasiside andmine, juhiste jagamine), lugemist (viidad, infomaterjalid). Matkal tutvume piirkonna ajalooga ja vaatleme mitmeid loodusnähtuseid. Tegevus sobib ka julgematele A2 tasemel keeleõppijatele.

  • Suhtlustase: B1+
  • Aeg: 25.03 kell 10.00-17.00
  • Koht: Pärnu keskraamatukogu rippsaal (Akadeemia 3, Pärnu)
  • Osalejate arv: 12

Läbiviija: Silja Joon ([email protected])

Registreerimine: (11.03 kell 9.00) https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12773?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus

Lisainfo:

Tallinna eesti keele maja