Helirännak haruldaste pillidega (Pärnu)

Rüütli 39, Pärnu

Teeme rännaku helide maailma ning heliterapeut Elis Annelie räägib oma pillidest ja kaugetest maadest, kus ta on käinud neid toomas.

Heliteraapia on ainulaadne viis vabaneda pingetest ja stressist. Teadusuuringudki kinnitavad heliteraapiate kasulikkust. Elis Annelie viib meid helirännakule, mis on kokku põimitud ajalooliste helitervenduse koolkondade tarkustest - tiibeti, nepaali, india, saksa kui vene traditsioonidest.

Ehedate instrumentide naturaalsed helid viivad endaga ärevuse ja rahutuse. Helilained ja -harmooniad aitavad luua ja süvendada emotsionaalset tasakaalu.

Helirännakul kuuleme, kuidas kõlavad Tiibeti helikausid, gongid, trummid, keelpillid ja ainulaadsed instrumendid nagu TaKoMo ja kristallharf.

Rännaku lõpus joome koos teed ning Elis Annelie räägib oma pillidest ja kaugetest maadest, kus ta on käinud neid toomas.

  • Suhtlustase: A2
  • Aeg: 29.10 kell 12.00-14.30
  • Koht: Rüütli 39 (III korrus, Tähed ja Pärlid), Pärnu
  • Osalejate arv: 12

Korraldaja: Silja Joon
Registreerimine: (15.10 kell 9.00)  https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/11778?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus