Filmiõhtu: "Supilinna salaselts" (Jõhvis)

06.12.2021   18:00
Jõhvi kontserdimaja kino Amadeus (Pargi 40, Jõhvi)

Mitmel erineval õhtul vaatame koos huvitavaid eesti filme.

Filmiõhtud toimuvad Jõhvi kontserdimaja kinos „Amadeus“ kaks korda kuus oktoobrist detsembrini. Seansid algavad kell 18.00. Kinokava on veel kooskõlastamisel, aga saab näha selliseid filme nagu „Seltsimees laps“, „Sangarid“, „Supilinna Salaselts“, „Mehed“, „Kratt“, „Eesti matus“, „Jõulud džunglis“ või „Eia jõulud Tondikakul“. Pärast seanssi on lühike arutelu, kus igaühel on võimalus jagada oma mõtteid filmi kohta. Osalejate arv on piiratud, ca 50 inimest.

Narva eesti keele maja kutsub 06. detsembril 2021 Jõhvi valla ja ümbruskonna elanikke filmiõhtule! Vaatame koos filmi "Supilinna Salaselts". https://www.youtube.com/watch?v=kCzksSZh2Kc. Film on inspireeritud Mika Keräneni lastekrimkadest. Mari, Sadu, Olav ja Anton on neli Supilinna last, kelle rõõmus argipäev pööratakse pea peale, kui nende kodulinna tabab salapärane mürgitus, mis pooled linna täiskasvanud lasteks muudab. Lastel on lahenduse leidmiseks aega vaid 48 tundi. Algab peadpööritav seiklus, mis viib lapsed kõige ootamatumatesse paikadesse nii maa peal kui ka maa all. Praeguse kodulinna kõrval õpivad nad tundma ühte teist, aastatetagust Tartut, teejuhiks Mari vanaisa käest saadud märkmik salapäraste vihjetega.

Kohtade arv piiratud. Osalemine registreerimise alusel.

 

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest. Üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed, kes esitavad vastava tõendi. Ürituste alguses toimub COVID tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll. Tõendi võib esitada nii paber- kui ka digikujul (nt telefonist). Üritusel on kohustuslik kanda maski.

Lisainfo:

Narva eesti keele maja