Filmiõhtu (Narvas)

Narva eesti keele maja (Linda 2, Narva)

Vaatame koos nii vanemaid kui uuemaid Eesti filme. Igal filmiõhtul tutvustame lühidalt filmi sisu ja näitlejaid ning õpime filmiga seotud uusi sõnu ja fraase. Filmiõhtud on suunatud kõigile alates B1 tasemest, perefilmid kogu perele.

Novembrikuu filmiõhtuks oleme valinud karmi ja südantkriipiva dokumentaalfilmi „Üht kaotust ma igavesti kandsin“. Film viib meid võigastesse Bogotá slummidesse, kuhu on kadunud dokumentalist Eeva narkosõltlasest vend Lauri. Filmile eelneb lühike videoklipp, kus intervjuu vormis selgitatakse loo tagamaid.

Žanr: dokumentaal. Režissöör: Carlos E. Lesmes, produtsent: Liis Nimik. 

Hoiatus: film võib sisaldada häirivaid kaadreid, mistõttu ei soovita seda nõrganärvilistele ega alla 12-aastastele lastele!

  • Suhtlustase: B1,B2,C1
  • Aeg: 3. novembril kell kell 18.00-20.30. Filmi pikkus: 1h 22min
  • Koht: Narva eesti keele maja, ruum Mets
  • Registreerimine: https://forms.gle/5pa2ZjNe6htMdqxd6

 

Terviseinfo. Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majad lähtuvad ürituste korraldamisel kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuetest. Üritustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed, kes esitavad vastava tõendi. Ürituste alguses toimub COVID tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll. Tõendi võib esitada nii paber- kui ka digikujul (nt telefonist).