Euroopa päeva orienteerumismäng B1+

09.05.2023 14:00 - 17:00
Tallinna südalinn, start Tallinna eesti keele majast (Rävala 5, VI korrus)

Tallinna eesti keele maja kutsub Euroopa päeva orienteerumismängule keeleõppijaid, kes soovivad saada eesti keelt harjutades ka teadmisi Euroopa Liidu asutuste kohta, näha uusi põnevaid kohti ja osaleda auhinnaloosis!

Koguneme, arutame mängu käiku, jaguneme gruppidesse ja saamegi linna peale jalutada! Mängimiseks tuleb laadida oma nutiseadmesse Navicup rakendus (rakenduse link saadetakse registreerinutele vahetult enne üritust). Seejärel avaneb ekraanil 10 orienteerumispunktiga tähistatud Tallinna kaart. Kõik kontrollpunktid on mõne Euroopa Liidu riigi saatkonna või mõne Eesti ametiasutuse juures. 

Nii mõnedki saatkonnad ja hooned ootavad külalisi ka oma ruumidesse, et tutvustada väljapanekuid ja pakkuda huvitavaid tegevusi. Mängus osalemine annab hea võimaluse näha selliseid maju ja kohti, kuhu tavapäraselt ei pääse. Näiteks Rumeenia saatkond (Rävala 5), Soome saatkond (Kohtu 4), Stenbocki maja (Rahukohtu 3), Taani saatkond (Wismari 5), Ungari instituut (Piiskopi 2), Välisministeerium (Islandi väljak 1) jne. 

Tallinna eesti keele maja mängijate vahel loosime välja ka auhinnad! Toreda komplekti keelemaja meenetest saavad 3 lõpetanud meeskonna osalejad. 

Terve orienteerimismängu võitja selgub juba sama päeva õhtul Euroopa päeva kontserdil, mida soovijad saavad Vabaduse väljakule kuulama minna! Mängus osalejad esindavad orienteerumismängul Tallinna eesti keele maja. 

  • Suhtlustase: B1+
  • Aeg: 09.05 kell 14.00-17.00
  • Koht: Tallinna südalinn, start Tallinna eesti keele majast (Rävala 5, VI korrus)
  • Osalejate arv: kuni 50

Korraldaja: Mari Taalmann

Registreerumine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/12932?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus