Erinevate rahvaste muusika ja luule A1+ (Narva)

30.09.2023 13:00 - 14:00
Narva eesti keele maja (Narva Raekoja saal)
  • Suhtlustase: A1+
  • Koht: Narva eesti keele maja Narva Raekoja saal
  • Aeg: 30.09.2023 kell 13:00 - 14:00
  • Formaat: Suhtluspraktika

Ootame muusikapäeva eel, 30. septembril kell 13.00 kõiki muusika- ja kultuurihuvilisi Narva Raekoja saali kontsertile „Erinevate rahvaste muusika ja luule”, kus esinevad Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakooli viiuliõpilased viiuliansambel Mosaiik nime all.

Kontserdiga soovime juhtida ühelt poolt tähelepanu saabuvale kultuurilise mitmekesisuse aastale, teisalt tähistada rahvusvahelist muusikapäeva. Seetõttu kõlavad kontserdil palad nii Norrast kui Itaaliast, Iirimaalt kui Kuubalt, Ameerikast kui Soomest ja muidugi ka meie armsast Eestist. Erinevate rahvaste luulet loeb Eesti Draamateatri näitleja Indrek Sammul. Integratsiooni Sihtasutusele omaselt on tegu ka lõimumisüritusega: Kontsert võimaldab kohtuda Narva ja Tallinna peredel. Narva lapsed ja nende vanemad saavad harjutada eesti keelt ning tutvuda erinevatest riikidest pärit muusikaga, Tallinna lastele on oluline kohtuda narvakatega ning tutvuda Narvaga.

Ansamblist Mosaiik

Viiuliansambel Mosaiik on tegutsenud 15 aastat ning selle aja jooksul on antud kümneid kontserte nii Eestis kui mujal Euroopas. Ansamblis mängivad lapsed vanuses 6-15, kes õpivad pilli Suzuki metoodika järgi. Kõlavad nii soolo kui ka ansamblilood. Ansamblit juhendab Karmen Kääramees. Kontsertmeister on Tiiu Jürma.

Info ja registreerimine: Üritus on kõigile tasuta! Eelnev registreerimine ei ole vajalik!

Registreerimine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/13532?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub nüüd läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus