Eesti-vene tandemlaager (transport Tallinnast ja Ida-Virumaalt)

22.08.2021 10:00 - 26.08.2021 17:00
Uhtjärve Ürgoru Nõiariik Võrumaal

Narva eesti keele maja korraldab 22.−26. augustini eesti-vene tandemlaagri ja seekord on laagri toimumiskohaks valitud müstiline Uhtjärve Ürgoru Nõiariik Võrumaal.

Laagrisse on oodatud inimesed:

  • kes on motiveeritud oma eesti keele suhtlusoskust arendama;
  • kes on huvitatud vastastikusest keeleõppest;
  • kes on väsimatult valmis tihedas ja aktiivses programmis kaasa tegema, mille kaudu avardub silmaring ja suureneb sõpruskond.

 

Laagrisse ootame  motiveeritud eesti keelt praktiseerida soovijat, kelle eesti keele oskus on alates B1.

Kava saab olema tihe ja sportlik: mängime, võistleme, vestleme iga päev eesti ja vene keeles, omandame uusi oskusi nii maal kui vees.

Kohapeal pakume ööbimist (4 ööd), 3 korda päevas toitlustust ning mitmekesist programmi. On organiseeritud transport Tallinnast ja Ida-Virumaalt.

Osalemine on tasuta.

Tandemlaagris osalemiseks kirjuta hiljemalt 1. juuliks eesti keeles motivatsioonikiri pikkusega vähemalt 100 sõna teemal: „Minu õnneliku elu retsept“

Registreerumiseks palun ava see link: https://forms.gle/qLD2okNB9TmN8UD26

Eesti keele maja õpetajad valivad välja 28 kõige motiveeritumat registreerunut ning saadavad vastused kõigile, kes kandideerisid märksõnaga „Osaled“ või „Ei osale“.

NB Registreerumine lõppeb 1. juulil. Täpsema päevakava ja üksikasjad saadame tandemlaagris osalejatele juulikuu teises pooles.

Täpsem info: [email protected]

NB! Arvestame sündmuse toimumise ja korralduse puhul igakülgselt Eestis kehtivate terviseohutuse piirangutega. Tagatud on desovahendite olemasolu ja bussis on kuni 50% täituvus. Enne bussi sisenemist palume esitada elektroonse või väljaprinditud tõendi vaktsineerimise või Covid-19 haiguse läbipõdemise kohta. Tõendi puudumisel on kohustuslik teha Covid-19 sülje-kiirtest, vahendid ja juhendamine on korraldaja poolt.

Lisainfo:

Narva eesti keele maja