Eesti keele õppimisega seotud infopäevad Tallinnas ja Narvas!

Head eesti keele õppimise huvilised!

Lähipäevil toimuvad Tallinna ja Narva eesti keele majades infopäevad kõigile eesti keele õppimisest huvitatutele. Infopäevadel saate täpsemat infot erinevatest õpivõimalustest nii eesti keele majades kui ka teiste Integratsiooni Sihtasutuse partnerite kaudu.

Infopäevad toimuvad:

- Tallinnas: 4.02 kell 17.30; 5.02 kell 9.00; 7.02 kell 13.00; 11.02. kell 17.30, aadressil Rävala pst 5, 6. korrus;

- Narvas: 2.02 kell 14.30; 6.02 kell 13.00; 7.02 kell 9.00, aadressil Kerese 3, 2.korrus.

Miks tasub infopäeval osaleda? Tallinna ja Narva eesti keele majad korraldavad eesti keele õpet väga erineval moel, keelekursused on ainult üks võimalus oma keeleoskuse taset tõsta. Näiteks toimub praegu üle Eesti 17 keelekohvikut Tallinnas, Paldiskis, Keilas, Maardus, Narvas, Kohtla-Järvel ja Jõhvis, kokku 238 inimesele.

Aprillist avatakse veel hulk kohvikuid, kokku ligi 200 huvilisele. Keelekohvikud hakkavad tegutsema ka Pärnus, Tartus, Valgas, Tapal, Haapsalus ja Narva-Jõesuus.

Ka eesti keele klubides saab üle Eesti osaleda rohkem kui 500 keelehuvilist, keelekohtingutel ligi 100 inimest. Erinevaid põnevaid ja interaktiivseid keeleõppimise võimalusi, nagu näiteks filmi- ja aruteluõhtud, mängulised viktoriinid ning töötoad, pakuvad meie eesti keele majad veelgi.

Eesti keele õppega ei tegele ainult eesti keele majad. Samuti korraldavad eesti keele kursusi mitmed teised Eesti riigi organisatsioonid, näiteks Eesti Töötukassa ja Sisekaitseakadeemia.

Infopäevadele palume registreeruda telefoni teel 8009999 või saates oma soovi ja kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress, linn, kuhu kavatsete tulla infotunnile, kuupäev ja kellaaeg) e-posti aadressile [email protected].

Juhul kui ülaltoodud kuupäevad teile ei sobi, siis saab samade kanalite kaudu ennast registreerida ka personaalsele nõustamisele. Ka edaspidi hakkame korraldama regulaarseid infotunde, nende toimumise aja ja koha kohta jagame informatsioon Integratsiooni Sihtasutuse internetilehel www.integratsioon.ee ning eesti keele maja Facebooki lehel jooksvalt.