Aruteluõhtu külalisega

Keeletase: B2−C1

Läbiviija: Krismar Rosin

Kohtade arv: 20 inimest

Toimumise periood: veebruar−mai 2019

Toimumise aeg: kord kuus kolmapäeviti kell 17.30−19.00

Toimumise koht: Kerese 3, II korrus, Narva

Registreerimise algus: veebruaris 2019

Aruteluõhtutel pakume huvitavaid, aktuaalsetel teemadel diskussioone õpetajate ja õppejõudude, poliitikute, ettevõtjate ning teiste oma ala ekspertidega. See on suurepärane võimalus saada kasulikku informatsiooni otse spetsialistilt ning kuulda huvitavaid lugusid kõige erinevamatelt elualadelt. Vestlused toimuvad intervjuu vormis. Iga kord on uus teema ja uus külaline.

Aruteluõhtu algab kõigile osalejatele mõeldud soojendusmänguga, millele järgneb vestlus külalisega. Külalist intervjueerib eesti keele maja esindaja ning peale seda saavad kõik kuulajad esitada külalisele oma küsimusi.

Kuna kohtumised toimuvad eesti keeles, annab see osalejale võimaluse arendada oma eesti keele kuulamis- ja eneseväljendusoskust.

NB! Igale üritusele tuleb eraldi registreeruda.

ESIMENE ARUTELUÕHTU

Juba järgmisel kolmapäeval, 13. veebruaril alustame Narvas aruteluõhtutega, kuhu kutsume alati ka külalise. Esimesel korral tuleb meile külla Anu Abramson. Anu Abramson on armastatud eesti keele õpetaja Narvas, kellel õpetamiskogemust üle 25 aasta. Külalised saavad kuulda tema õpetamiskogemusest, nippe, kuidas paremini eesti keelt õppida ning huvitavaid lugusid klassi eest. Kuna Anu oli pikka aega ka keeletaseme eksamite vastuvõtukomisjoni liige, saab ta meiega jagada sedagi väga väärtuslikku kogemust. Külalise intervjueerijaks on Narva eesti keele maja juhataja Margarita Källo.

Niisiis ootame Teid kolmapäeval, 13. veebruaril, 17.30 Kerese 3, II korrusel Integratsiooni Sihtasutuse ruumides.

Registreerimiseks palume saata e-kiri aadressile [email protected] märksõnaga "Narva_aruteluõhtu_Anu".