MAFFIA ROLLIMÄNGUDEÕHTU A2+ (Jõhvi) - KOHAD TÄIS

05.10.2023 18:30 - 20:00
Narva eesti keele maja (Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus (Pargi 40, Jõhvi))
  • Suhtlustase: A2+
  • Koht: Narva eesti keele maja Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus (Pargi 40, Jõhvi)
  • Aeg: 05.10.2023 kell 18:30 - 20:00
  • Formaat: Suhtluspraktika

"Maffia" on tuntud seltskonnamäng, mille mängimiseks on vaja vähemalt seitset inimest, kaardipakki ning vaiksemat ruumi, kus kõik saaksid istuda ja üksteist näha. Mängus on kaks poolt – külarahvas ja maffia. Maffia eesmärk on tappa piisavalt inimesi, et nad saavutaksid teise poole üle enamuse, ning kõigi teiste eesmärk on ära arvata ja hukata maffia. Mängu viib läbi mängujuht, kes osalejate sekka ei kuulu. Mängu kulg on jaotatud kaheks: öö ja päev. Öösel tegutsevad maffia, politseinikud ja arstid ning päeval peavad kõik arutelu ja kaitsekõnede tulemusel hääletama, kes hukatakse maffiarolli kahtluse tõttu.
Mäng on lihtne, ega nõua erilist ettevalmistust või eelnevat proovimist. Maffia nõuab tähelepanu, loogikat ja inimeste tundmist. Tule meeleolukale õhtule vabas õhkkonnas eesti keeles suhtlema.

Registreerimine: https://iseteenindus.integratsioon.ee/service/view/13575?lang=et

NB! Registreerimine sündmustele toimub nüüd läbi Integratsiooni Sihtasutuse iseteeninduse, kuhu saate siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil. Palun tutvuge iseteeninduse kasutusjuhendiga: https://integratsioon.ee/iseteenindus