Otsime oma meeskonda administratiivdirektorit

Integratsiooni Sihtasutus kuulutas välja konkursi administratiivdirektori leidmiseks.

Just sellel ametikohal on Sul võimalik saavutada olulist ühiskondlikku mõju ja panustada sidusa Eesti kujundamisse.

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sulle on omane algatusvõime, koostöövalmidus ja meeskonnatöö, kiire kohanemine, otsustusvõime, suunatus tulemuslikkusele, avatus ja empaatiavõime.
  • Sa oskad tagada meeldiva töökeskkonna ja organisatsiooni edu ning eesmärgi saavutamiseks vajalikke tegevusi planeerida; protsesse ja tulemusi analüüsida; oma seisukohti veenvalt ja argumenteeritult põhjendada.
  • Tunned end ära omadustes: südikas, innovaatiline, empaatiline, liikuv, suhtleja, süsteemne, sihikindel ja avatud.


Administratiivdirektori töö teeb sujuvaks arusaam avaliku sektori toimimisest, tugev akadeemiline vundament (soovitavalt magistrikraad majanduses, riigiteadustes või õigusteaduses), varasem juhtimiskogemus, ning eesti ja inglise keele väga hea valdamine.

Sinu peamiseks väljakutseks saab Integratsiooni Sihtasutuse strateegia elluviimise toetamine; meeskonna värbamine, arendamine ja motiveerimine; finantsplaneerimine ja analüüs; kehtiva seadusandluse järgimine ja rakendamine; sihtasutuse tegevusaruannete koostamine; haldus- ja administratiivfunktsioonide täitmise korraldamine.

Omalt poolt pakume erilises ja olulises valdkonnas tegutsemise kogemust, valdkonna parimatest asjatundjatest koosnevat organisatsiooni; avatud juhtimisstiili ja eneseteostuse võimalust.

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 19. november 2020 läbi CV-Online’i, CV Keskuse või otse e-mailile [email protected].

Lisa A 4 mõttearendus teemal: Väljakutsed Integratsiooni Sihtasutuse administratiivdirektori töös.

  • Asukoht: Tallinn
  • Tööaeg: täistööaeg
  • Tööle asumise aeg: jaanuaris 2021
     

Integratsiooni Sihtasutus on 1998. aastal loodud riigi sihtasutus, mille eesmärk on toetada mitmesuunalist lõimumist Eestis. Töötame selleks, et riigis elavatel teiste rahvaste esindajatel ja eestlastel oleks siin koos hea elada – töötada, õppida, kultuuri edendada. Soovime, et kõigil eestimaalastel oleks võrdsed võimalused olla meie ühiskonna täisväärtuslik liige. Täpsem informatsioon: www.integratsioon.ee