Tule eesti keele mentoriks!

Kui eesti keel on Su emakeel või valdad seda vabalt, pakume Sulle võimalust aidata eesti keelt õppivatel inimestel keelt harjutada ja keelebarjäärist üle saada!

Kahjuks on Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele majades kontakttunnid mõneks ajaks peatatud. Eesti keele fännid ja õppijad saavad küll õpetajatelt koduülesandeid, kuid kodus olles on neil liiga vähe kõnekeele praktikat.

Kui Sul on hetkel vaba aega ja oled nõus vabatahtlikult eesti keele õppijaid aitama, vesteldes nendega e-kanalite kaudu erinevatel elulistel teemadel 1-2 tundi nädalas, registreeru eesti keele mentoriks!

Võib-olla leiad endale uue sõbra või põneva vestluskaaslase, kuid kõige tähtsam on see, et aitad inimestel keeleoskust parandada ja saada rohkem julgust eesti keeles rääkimiseks!

Oleme saanud abipalveid ka eesti keelest erineva emakeelega lastevanematelt, kelle lapsed õpivad eesti õppekeelega koolis ning kes ise ei oska piisavalt eestikeelset tuge oma lastele pakkuda. Kui Sul on võimalik ka neid eesti keelega aidata (aineid õpetama ei pea), anna palun ka sellest registreerimisvormi kaudu märku.

Registreeru eesti keele mentoriks SIIN!

  • Eelnev õpetamiskogemus ei ole vajalik!
  • Omalt poolt pakume abi keeleõppijatega kontakti loomisel, vestlusformaatide valikul ja vestluste läbiviimisel. Mentorite võrgustiku infovahetus hakkab toimuma Facebooki kinnises grupis.
  • Küsimuste korral helista meie õpetaja Krismar Rosinale tel. 5354 5549.